Ultherapy Yüz Germe

Ultherapy Nedir?

Ultherapy, cerrahi olmayan bir yüz germe yöntemidir. Cildin sarkması, yüz, boyun ve göğüsteki kırışıklıklar ve kaş bölgesinin sarkması gibi yaşlanma belirtilerine karşı kullanılır. 

Ultherapy, kolajen rejenerasyonunu desteklemek için   doğru sıcaklığı kullanarak odaklanmış ultrason enerjisine   sahip cildin altındaki alanları hedefler. Aplikatörden   gelen  ısı enerjisi, üç katmanı etkileyen farklı derinliklere  yöneliktir: Kas, cilt ve yüzeysel kırışıklıklar.

Ultrason enerjisi, daha sıkı cilt, daha az sarkma ve daha az kırışıklık ile sonuçlanması gereken kolajen ve elastik   dokuyu uyarır. Tek bir prosedür tedaviye bağlı olarak işlem 90 dakika kadar sürebilir. En sık yüz, boyun ve göğüste kullanılır.

Kolajen Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kolajen, cildinizin daha derin katmanlarında bulunan doğal bir proteindir. Yaşlandıkça kolajen, esnekliğini ve cildi aşağı çeken yerçekimi etkisine dayanma kabiliyetini kaybeder. Ultherapy yeni kollajen üreten doğal bir onarım işlemine başlar.

Herhangi Bir Risk veya Yan Etkisi Var Mı?
 
Isı ve karıncalanma hissi genellikle işlemden hemen sonra düşer.

Tedavi edilen cilt bölgeleri bazen işlemden sonraki saatlerde kızarır. Karıncalanma, şişme hassasiyet gibi kısa süreli hisler oluşabilir. Nadir durumlarda, biraz morarma veya uyuşukluk olabilir, ancak bunlar genellikle işlemden birkaç günü içinde geçer.

Ultherapy Sonrası

Ultherapy ile ilgili genellikle hiçbir kesinti yoktur. İş, egzersiz veya sosyalleşme gibi düzenli faaliyetler tedaviden hemen sonra tekrar başlatılabilir.

Vücudunuzun yeni kolajen üretme yeteneğine bağlı olarak, Ultherapy'ın ilk sonuçlarını birkaç gün içinde fark etmeye başlayabilirsiniz. İyileştirme tipik olarak üç aya kadar devam eder. Vücudunuz yeni kollajen üretmeye devam ettiği ve doğal yaşlanma süreci yeniden gerçekleşene kadar sonuçlar devam edecektir. Cildinizin Ultherapy tedavisine verdiği cevaba göre, ek seansların gerekli olup olmadığına karar verebilirsiniz.

EKOL TIP MERKEZİ

Lokasyon
Mavişehir - Çiğli Kavşağı (EKOL SAĞLIK KAMPÜSÜ İÇİ) -İZMİR 8019/16 sk. No:4 Ataşehir Mah. Çiğli /İZMİR

BİZİ ARAYIN

Telefon Numaramız
+90 (232) 398 02 00

BİZE YAZIN

Size En Yakın Zamanda Dönüş Sağlayalım
[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize
7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

Ekol Tıp Merkezi

BAĞLANTILAR

İZMİR EKOL HASTANESİ
EKOL KBB
EKOL OBEZİTE
EKOL ÜROLOJİ
EKOL SAÇ EKİMİ
EKOL DERMATOLOJİ
EKOL HOSPITALS
EKOL GÖZ
DENT EKOL
EKOL INTERNATIONAL TIP MERKEZİ
EKOL ESTETİK
EKOL VARİS
EKOL BALCOVA TIP MERKEZİ
Ekol Tıp Merkezi

ANLAŞMALI KURUMLAR

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın.. Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ