HAKKIMIZDA

Ekol Sağlık Grubu 8’i profesör, 8'i doçent olmak üzere 100 kişilik uzman hekim kadrosu, 1500'ü aşkın kadrosu ve güçlü teknolojik alt yapısıyla 15 yılı aşkın süredir tanı ve tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır.

Ekol Sağlık Grubu Hastaneleri  olarak, İzmir ve tüm Türkiye’de  olduğu gibi uluslararası ülkelerden gelen hastalara da hizmet verilmektedir.

Ekol Sağlık grubu Hastanelerinde; Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Estetik Ve Plastik Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Dermatoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Gastroenteroloji ve Kardiyoloji olmak üzere tüm branşlarda hizmet verilmektedir.

Sağlıklı bir yaşam için Çiğli’de, merkezi ve ulaşımı kolay olan bir lokasyonda kurulan Ekol Sağlık Kampüsü ile yola çıkılarak, etik ilkelerinden ödün vermeyen kurum yapısı, konforlu odaları, bilgili ve güler yüzlü sağlık personeli, akademik ve modern tedavi olanaklarıyla, toplumumuzu daha sağlıklı günlere taşıma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Tıp etiğine uygun ekonomik düzeyde sağlık hizmetlerinde kalıcı çözümler üretmek ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile sağlık sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle referans bir hastane olarak gelişmektir.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Yönetim Sistemi; Sağlıkta Kalite Standartları ve Entegre Yönetim Sistemleri doğrultusunda, hasta ve çalışan güvenliğini, memnuniyetini sağlamak amacıyla tüm çalışanların katılımı ile sürekli ölçme ve iyileştirmeyi hedefleyerek oluşturulmuştur.

Hasta Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışını hastanelerimizin her alanında denetleyerek, hizmet kalitemizin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlayarak, profesyonel ekibi ile faaliyet gösteren Ekol Sağlık Grubu Kalite Yönetim Birimi, hastanelerin içerisinde hastalar ve personel ile sürekli temas halinde bulunarak tüm kalite sürecini birebir, yakından takip etmektedir.

Ekol Sağlık Grubu Hastanelerinde, ISO standartlarına ait belgelendirmeler de yapılarak devamlılığı sağlanmaktadır.

  • ISO 9001:2015 – Kalite Yönetim Sistemi,
  • ISO 14001:2015 – Çevre Yönetim Sistemi,
  • ISO 45001:2018 – İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi,
  • ISO 10002:2018 – Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi,
  • ISO 27001:2013 – Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi.

HASTA MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Hasta ve hasta yakınlarının sağlığını, memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak, ferah, konforlu ve modern bir ortamda, kendilerini evlerinde hissettirmek bakış açısı ile kurgulanmıştır. Ekol Sağlık Grubu hastaneleri; sağlıklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda faaliyet göstermektedir.

Tüm tedavi ve bakım süreçlerinde, hastaların yaşadığı ve yaşayabileceği sıkıntıları en aza indirgemek ve yaşam koşullarının niteliğini yükseltebilmek için hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratmaktadır.

Tüm birim ve yatan hasta servislerinde sunulan özel hizmet, birebir hasta yönetimi, yatış ve otelcilik hizmetleri ile hasta memnuniyeti süreçlerinde kalite üst düzeyde sağlanmaktadır.

Ekol Sağlık Grubu Hastanelerinde sunulan tüm hizmetler, Hasta Hakları Müdürlüğü ve Kalite Direktörlüğü  tarafından yakından takip edilerek denetlenmekte, gerekli ölçme ve iyileştirmeler yapılmaktadır.

GÜVENLİ ve KALİTELİ HEMŞİRELİK BAKIM HİZMETLERİ

Hastalarımızın sağlığını, memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak faaliyet gösteren Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü tarafından rehberlik ve koordinasyon ile hasta bakımları sağlanmakta, kaliteli ve güler yüzlü hemşirelik hizmeti verilmektedir.

Ekol Sağlık Grubu Hastanelerinde; hastaların yüksek kalitede bakımının sağlanmasında, modern teknoloji ve bilimsel yaklaşım ilkelerini esas alarak, kanıta dayalı uluslararası standartlarda uygulamalar kullanılmaktadır. 

EKOL TIP MERKEZİ

Lokasyon
Mavişehir - Çiğli Kavşağı (EKOL SAĞLIK KAMPÜSÜ İÇİ) -İZMİR 8019/16 sk. No:4 Ataşehir Mah. Çiğli /İZMİR

BİZİ ARAYIN

Telefon Numaramız
+90 (232) 398 02 00

BİZE YAZIN

Size En Yakın Zamanda Dönüş Sağlayalım
[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize
7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

Ekol Tıp Merkezi

BAĞLANTILAR

İZMİR EKOL HASTANESİ
EKOL KBB
EKOL OBEZİTE
EKOL ÜROLOJİ
EKOL SAÇ EKİMİ
EKOL DERMATOLOJİ
EKOL HOSPITALS
EKOL GÖZ
DENT EKOL
EKOL INTERNATIONAL TIP MERKEZİ
EKOL ESTETİK
EKOL VARİS
EKOL BALCOVA TIP MERKEZİ
Ekol Tıp Merkezi

ANLAŞMALI KURUMLAR

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın.. Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ